Zakłady online: Legia – Jagiellonia

marca 22, 2019

Trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej sezonu 2018/19 w Ekstraklasie dojdzie do szlagieru zakładów online, meczu mistrza i wicemistrza kraju: Legia – Jagiellonia.

28. kolejka Ekstraklasy: Kiedy mecz Legia – Jagiellonia?

Znamy już ostatnich serii gier fazy zasadniczej Ekstraklasy 2018/19. Mecz Legia – Jagiellonia, na którym chcemy się skupić, rozegrany zostanie 3 kwietnia (środa), o godzinie 20:30. Mecz to w ramach 28. kolejki, która rozgrywana będzie w środku tygodnia – we wtorek i środę. Gospodarzem meczu Legia – Jagiellonia będą mistrzowie Polski, zatem spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Zakłady online: Sposób na Legię?

W ostatnich sezonach białostoczanie potrafili kąsać Legię, choć finalnie na mecie sezonu ta i tak zawsze była pozycję wyżej. Jesienią tego sezonu w Białymstoku padł remis 1:1. Jaga prowadziła od 1. minuty prawie do samego końca, ale w 89. minucie wyrównał Sandro Kulenović. W ubiegłym sezonie podopieczni Ireneusza Mamrota w trzech ligowych meczach z Legią zdobyli 7 punktów i nie stracili gola. Czyżby trener Mamrot miał więc sposób na Legię? Czy w zakładach online warto postawić na sukces Jagi w kwietniowym hicie?

Legia – Jagiellonia: Zadyszka czy kryzys?

Legia gra słabo, ale punktuje na tyle solidnie, że wciąż realnie liczy się w walce o obronę tytułu. Jej głównym rywalem w tym sezonie jest jednak Lechia Gdańsk. Jagiellonia po jesieni była jednym z najpoważniejszych kandydatów, ale ostatnio wyraźnie złapała zadyszkę – brak zwycięstwa w czterech ostatnich spotkaniach Ekstraklasy mówi sam za siebie. Kto przed sezonem w Unibet w zakładach online postawił na tytuł dla Jagiellonii, teraz musi mocno drżeć o swoje pieniądze, bo w tej formie Jaga ma już bardzo małe  szanse na upragnione złoto. Celem może zostać jedynie gra o europejskie puchary.