Obstawianie meczy: Man Utd – Chelsea

kwietnia 11, 2019

Końcówka kwietnia może być decydującym momentem dla walki o najwyższe cele w Premier League. Jesteście gotowi na obstawianie meczy w Unibet? Bo szykuje się rywalizacja Man Utd – Chelsea.

Premier League: Kiedy mecz Man Utd – Chelsea?

Mecz Manchester United – Chelsea rozegrany zostanie w niedzielę 28 kwietnia o godzinie 17:30 czasu polskiego (16:30 miejscowego). Areną tego widowiska Premier League będzie Old Trafford, stadion Manchesteru United. Kilka dni wcześniej na tym samym obiekcie rozegrane zostaną derby Manchesteru – mecz Man Utd vs Man City. Widać więc wyraźnie, że końcówka kwietnia to w Premier League gwarancja największych emocji, a Unibet to gwarancja najwyższych kursów dla ludzi, którym weszło w krew obstawianie meczy.

Obstawianie meczy Premier League: Kto górą w walce o TOP4?

Z angielskiego „top six”, czyli czołowej szóstki, na koniec sezonu dwa kluby obejdą się smakiem Ligi Mistrzów (no chyba, że któremuś z nich uda się wygranie Ligi Europy). Przez rozgrywki ligowe awans do elity uzyskuje tylko czołowa czwórka. Kto z Premier League wyląduje poza TOP4? Na pewno nie Manchester City i Liverpool. Te zespoły mają już wyraźną przewagę nad resztą i między sobą rozstrzygną losy mistrzostwa. Tottenham, Arsenal, Chelsea i Manchester United walczą zaś o pozostałe dwie lokaty. Czy trzeba dodatkowo motywować, dlaczego mecz Man Utd – Chelsea jest tak piekielnie ważny.

Manchester United – Chelsea: Emocje do ostatnich minut?

Październikowy mecz obu tych drużyn był ogromną dawką adrenaliny i emocji. Walka toczyła się do ostatnich sekund. Chelsea prowadziła 1:0 po golu Rudigera. Potem w drugiej połowie dublet ustrzelił Martial. O losach meczów zdecydował gol Barkleya w szóstej doliczonej minucie! Remis 2:2 stał się faktem. Kto bawiąc się w obstawianie meczy postawił właśnie na taki wynik, ten pewnie miał stany przedzawałowe, ale wszystko skończyło się happy endem. A jak będzie 28 kwietnia na Old Trafford?